Biz Kimiz?

2005 yılında kurulan ATAOĞLU HAVALANDIRMA İZOLASYON TES. İNŞ. SAN. VE TİC LTD. ŞTİ. Restoran, kafe, otel, ilaç fabrikaları ve farklı sektörlerde hizmet veren çeşitli fabrikalarda vermiş olduğu ısıtma soğutma yangın iklimlendirme ve vrf sistemleri gibi projelendirme ve uygulamalarda güçlü sağlam kadrosuyla en iyi sonuçlara ulaşmış ve ulaşmaya devam etmektedir. Soğutma tekniğinde sürekli olarak artış gösteren müşteri taleplerine geleceğe yönelik tasarlanmış ürünleri gerekli kılmaktadır.

Müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ekoloji ve ekonomi arasında optimal uyumu baz alarak, optimum soğutma gücü, düşük gürültü seviyeleri, az işletme giderleri Enerji Soğutma olarak imalat ve teknolojik kriterlerimizi oluşturmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana ” Dürüstlük ve Güvenilirlik” ilkesini benimsedik.

İşinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğumuza inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekip üyelerinden oluşmaktayız.
Çünkü biliyoruz ki başarı takım işidir. Biz bu sayede emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.”

Misyon

Kalitemiz, üstün hizmet anlayışımız, yenilikçi yapımız ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve hissedarlarımız için sürekli değer yaratan bir şirket olmak ve her zaman çevreye, insana, topluma duyarlı ve saygılı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Vizyon

Ülkemizde ve yakın coğrafyamızda akla gelen ilk havalandırma firması olmak

Yönetim Yaklaşımı

Rs-service

Şeffaflık

Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmek
Rs-service

İnovasyon

Marka, patent, teknoloji, tasarım, bilişim ağı, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmak
Rs-service

Aktif Katılımcılık

Karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmak
Rs-service

Stratejik Yaklaşım

Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlarız.

Ekibimiz

En iyiler ile çalışıyoruz ve en iyileri yetiştiriyoruz
Ataoğlu Havalandırma ;farklılıkların her zaman değer oluşturduğuna, başarının takım çalışmasından, özveriden, çok çalışmaktan kaynaklandığına inanan ve her zaman bir aile olmayı hedefleyen sıkı çalışmaktan zevk alan, çalışırken eğlenmeyi amaç edinen bir yönetim anlayışına sahiptir. Araştırmacı, yenilikten ve gelişimden korkmayan, kişisel gelişimine özen gösteren, insan haklarına ve kişilik yapısına saygılı, paylaşmayı ve birlikte çalışmayı seven, genel kültürü yüksek, sağ duyu ve empati yeteneği gelişmiş tüm insanlarla tanışmak ve bir değer üzerinde çalışmak bizlere mutluluk vermektedir.Firmamız farklı özelliklere ve deneyimlere sahip yazılım uzmanlarıyla, iş analistleriyle ilgili de genel ik veritabanına yer almak amacıyla özgeçmişlerinizi info@ataogluhavalandirma.com eposta adresine gönderebilirsiniz.

SOSYAL SORUMLULUK

​“Ataoğlu Havalandırma” Adına Karşı Sorumluluklarımız

İş ortaklarımız, müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız profesyonel yeterliliğimiz ve dürüstlüğümüz sayesinde bize güvenmektedirler. Bu itibarımızı en üst düzeyde tutmaya çalışırız.

Hizmetlerimizi Şirket politikaları, profesyonel standartlar, verdiğimiz taahhütler ve etik kurallar çerçevesinde sunar, yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli özveriyi gösteririz.

Profesyonel olarak yetkin olduğumuza ve olacağımıza inandığımız alanlarda hizmet vermeye özen gösterir, doğruluk ve meşrutiyet kriterlerine uyan müşteriler, iş ortakları ve elemanlar ile çalışmayı amaçlarız. Toplum ahlakını zedeleyen, çevreye ve toplum sağlığına zarar verenlerle çalışmayız.

 

Yasal Sorumluluklarımız

Yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız.

Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.

Çalışanlara Karşı Sorumluluklarımız

Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir, iş hayatı ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetiriz.

 

Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız

Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.Toplum içinde hedeflenen rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekleriz.

 

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız

 

Görüşmeyi Başlat
Yardım Hattı